Janus la Cour: Skrænten ved Helgenæs.

Billede   •   Jan 23, 2017 09:05 CET

Janus la Cour: Skrænten ved Helgenæs. Sign. J. la Cour 1885. Olie på lærred. 46 x 78. Vurdering: 8.000 kr.
Størrelse 15 MB
Format .tiff
Billedmål 4171 x 2473 pixels