Marie Krøyer: Dreng på skammel.

Billede   •   Nov 29, 2016 19:36 CET

Marie Krøyer: Dreng på skammel. Usigneret. Dat. April 87. Olie på lærred. 49 x 38. Hammerslag: 35.000 kr.
Størrelse 6,02 MB
Billedmål 3657 x 4735 pixels