Marie Krøyer: Rygvendt mandlig model.

Billede   •   Nov 17, 2016 08:40 CET

Marie Krøyer: Rygvendt mandlig model. Usigneret. Olie på lærred. 55 x 31. Vurdering: 20.000-25.000 kr.
Størrelse 11,7 MB
Billedmål 2974 x 5389 pixels