Portræt af Zar Paul I af Rusland

Billede   •   Feb 08, 2017 09:05 CET

Pietro Antonio Rotari, stil, 18. årh.s andel halvdel: Portræt af Zar Paul I af Rusland som Zarevich. Olie på lærred. 80 x 62 cm. Vurdering: 200.000-300.000 kr.
Størrelse 14,1 MB
Billedmål 5317 x 6254 pixels