Roger Ballen: "Twirling Wires". Ed. 2/6. Betitlet, dateret og nummereret og signeret Roger Ballen verso (tjekkes). Sølvgelatine print. Indrammet. 80 x 80 cm. Hammerslag: 205.000 kr.

Billede   •   Mar 05, 2019 20:32 CET

Størrelse 34,8 MB
Format .tiff
Billedmål 3824 x 3830 pixels