Skip to main content

Tags

  • Program Manager, Powel Asset Performance
  • Powel.net
  • Anette.Holtedahl@powel.no
  • +47 92013223

  • Head of Asset Performance, Powel AB
  • bovxglejra.hxbegpmgdvkalmr@powelnvtw.se
  • +46-706 35 23 66

  • Konsulent
  • Guro.Mellerud@powel.no

  • Konsulent
  • povgjhawgaAre.Nor@povekhwel.nvno

  • Prosjektleder
  • sjurahlmto.mesrysel.nafsijtad@kwjndrouiapowel.no
  • 911 61 016

  • Salgs- og markedssjef, Powel Elsmart
  • Michael.Egholm@powel.no

  • Seksjonssjef produksjon, Nordkraft
  • Marius.Larsen@nordkraft.no
  • 996 31 326

  • Prosjektleder, Powel Smart Energy
  • Ola.jxpmLoyhmeyi@ptiowelzu.no
  • 410 44 562

  • Smart Grid Enabler
  • simen.karlsen@powel.no
  • +47 46947960

  • Business Manager, Powel Service Solutions
  • Stzxpiale.Nilsxben@pgzowuqsituel.no
  • (+47) 934 25 653

  • CTO Cloud & Technology
  • Kevin.Gjerstad@powel.no
  • (+47) 905 44 225

  • Programsjef for BKK SmartNett
  • zrihhapgnsoc-terbppeje.yomlvvjiswpakercpymtqlx@bkk.nrmo
  • +47 915 61 108

  • VP, Business Development
  • tom.rotting@powel.no
  • 481 64 544

  • Daglig leder, Powel Construction AS
  • frode.solem@powel.no
  • 481 64 541

  • Programsjef i SORIA og daglig leder i Validér
  • Thomashqyd.Tnahiis@vnyolalidwmsbdhederrqrrfdlyaj.ndko
  • 926 91 010

  • VP Project Management
  • Kjajvhell.Siqeveohnjrtvrsenlmjn@pefaqzujpohnwetwl.lbnoqq
  • 481 64 682

  • Power & Utilities Lead, Microsoft
  • puviphonnidzng@micqqsorosobpft.ctjom
  • 930 66 914

  • Konsernsjef, Agder Energi
  • torhm.attfnunyotstedah@ae.yetlno
  • 907 11 100

  • Business Manager Portfolio Optimisation, Powel Smart Energy
  • Henrxxik.Rymkman@phoowel.com
  • (+46) 702 427 860

  • Systemkonsulent, Powel Smart Energy
  • qxBjfszgidoratnacmr.psioFjelldaldb@pzregowzuegel.nhnspo
  • (+47) 416 75 151