Göteborgs Auktionsverk

Kvalitetsauktion 28 november 2011. Auktionsnummer 140- Ivan Ivarson.

Bild   •   Nov 16, 2011 12:24 CET

Auktionsnummer 140- Ivan Ivarson (1900-1939) "Pojken och fisken". Olja på duk, signerad I. Ivarson (ristad). 40x40 cm. Utropspris 60 000 SEK.
Licens Creative Commons erkännande (?)
Fotograf/Källa Göteborgs Auktionsverk AB
Storlek 1,7 MB
Bildmått 1207 x 1181 pixlar