Kaplans Aficionado, 15/12, MONTBLANC, 3 st, resorvoarpennor varav en Meisterstück 12.

Bild   •   Dec 13, 2011 13:59 CET

<p>Auktionsnummer 103:</p> <p><span id="ctl00_cntMain_GridViewLines1_ctl08_KatalogtextLabel">MONTBLANC, 3 st, resorvoarpennor varav en Meisterstück 12, delvis förgyllda, läderetui medföljer, slitage.</span></p> <p><span>Utropspris: 1200 kronor</span></p>
Licens Creative Commons erkännande (?)
Fotograf/Källa Kaplans Auktioner
Storlek 15,8 KB
Bildmått 400 x 300 pixlar