CA Andersson

Nya telefonnummer på CA Andersson och Art Figura

Nyhet   •   Okt 16, 2012 15:32 CEST

Från och med den 17 oktober har vi en ny telefonväxel. Du når oss på vårt nya växelnummer 040-642 07 00 eller direkt till din säljkontakt. På vår hemsida kan du enkelt ladda ner kontaktuppgifter direkt i din adressbok via vcf eller QR-kod.

Olle Sterner
VD
Direkt: 040-642 07 01, Mobil: 0705-17 47 85
olle@caa.se

Jonas Petersson
Affärsutveckling, Försäljningschef
Direkt: 040-642 07 03, Mobil: 0705-17 47 86
jonas@caa.se

Krister Söderblom
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 08, Mobil: 0702-99 19 64
krister@caa.se

Joakim Berndt
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 02, Mobil: 0705-17 47 88
joakim@caa.se

Peter Posselwhite
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 04, Mobil: 0703-45 86 55
peter@caa.se

Göran Åkerman
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 09, Mobil: 0706-17 47 84
goran@caa.se

Marcus Sterner
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 06, Mobil: 0733-12 29 92
marcus@caa.se

Gustav Sterner
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 58, Mobil: 0705-91 11 51
gustav@caa.se


Paul Sandell
Försäljning, Projektledning
Direkt: 040-642 07 05, Mobil: 0722-07 47 85
paul@caa.se

Mats Ahlqvist
Produktionsledning
Direkt: 040-642 07 30, Mobil: 0707-97 47 81
mats@caa.se