SUPPORTERPRYLAR.se

SUPPORTERPRYLAR.se slår upp portarna!

Nyhet   •   Feb 22, 2011 11:11 CET

Äntligen är dagen här och vi kan nu erbjuda dig Sveriges bredaste sortiment av supporterprylar. Givetvis är alla produkter officiellt licenserade, vilket betyder hög kvalitet rakt igenom! Det vi för närvarande inte har i vårt lager erbjuds i vårt beställningssortiment (ca 3000 olika produkter), men vi har för avsikt att kontinuerligt jobba med att utöka vårt lagerförda sortiment tills dess att allt finns på våra hyllor.

Vårt lager finns i Sverige och vi kommer därför kunna erbjuda mycket snabba leveranser där lagerförda varor skickas inom 24 timmar efter bekräftat köp. Vidare hoppas vi på att skapa en god relation med våra kunder och kommer finnas tillgängliga 07-22 via info@supporterprylar.se, men även via telefon vid mer brådskande ärenden.