Form The Solution

İsveçli startup xpuff telefon görüşmelerinizi gürültü kirliliğinden arındırıyor

Press Release   •   Jan 19, 2017 07:30 CET

-Yeni akıllı telefon aksesuarı rüzgarın sesini engellerken rahatsız edici sesleri de azaltıyor

Günümüzde sürekli iletişim durumda bulunmamız ve hareket halindeki olmamız, teknolojik aletlerin ve sosyal etkileşimin de birbirine uyum sağlamasını gerektiriyor. Telefon kulaklığının kablosuna takılan xpuff eklentisi, mikrofonun aldığı dış etkiden ortaya çıkan rahatsız edici sesleri gideriyor.

xpuff, rüzgar sesini bloke eden ve hışırtı gibi sesleri azaltan yeni bir cep telefonu aksesuarı. “Puff” kısmı telefon kulaklığının mikrofon ve ses kontrol parçasına ekleniyor ve istenmeyen sesler filtrelenip yok oluyor. Sonuç olarak daha yüksek kalitede telefon görüşmeleri ve video ve ses kayıtları ortaya çıkıyor.

Ürünün tasarımı patentlidir ve maksimum performansına ulaşmak için revize edilmiştir. Xpuff, SP (İsveç Teknik Araştırmalar Enstitüsü) tarafından denenmiş ve 4 – 12 m/s arasırüzgar sesinde %70 – 76 azalma olduğu gözlemlenmiştir. Ürünümüz telefon görüşmelerinin kalitesini büyük ölçüde arttırmaktadır.

Çoğunlukla Stockholm’un köprüleri ve rıhtımlarında yapılan bir yıllık prototip denemelerinden sonra xpuff sonunda dünyadaki telefon görüşmelerini iyileştirmeye hazır. Üretime başlamak için xpuff ekibinin bir Kickstarter kampanyasıylafon toplaması gerekiyor. Ürünü önceden satın alanlar indirimden yararlanıp gürültüsüz telefon konuşmalarını dünyada ilk deneyenler arasında olabilirler.

Yakında Kickstarter’dayız!

Ürünü satışa sunulmadan önce denemek için bizimle iletişime geçiniz.

İnternet sitesi: thexpuff.com

Resimler ve film: mynewsdesk.com/se/formthesolution

Sosyal mediafacebook.com/theXpuffinstagram.com/theXpuff

Daha fazla bilgi veya röportaj için lütfen iletişime geçiniz.

Ela Battal

+46 (0) 72 889 40 48

ela@thexpuff.com

Xpuff Hakkında

Xpuff rüzgar gibi rahatsız edici sesleri filtreleyerek engelleyen ve azaltan, bu şekilde telefon görüşmelerinin kalitesini arttıran bir akıllı telefon aksesuarıdır. Ürün İsveçli girişimci ve endüstriyel tasarımcı ikilisi Lukas Belsander ve Jochen Lavéno Mangelsdorff tarafından tasarlanıp geliştirilmiştir. Xpuff markası ve patenti, aynı ikili tarafından kurulmuş ve işletilen Form The Solution adlı firmaya aittir.

Form The Solution

Philosophy

Question everything - Everyday situation drives us to question and rethink how things are and is made.

Learn from the past – Our passion for old-school ways and forgotten methods and techniques is truly inspiring us.

Solutions in life - Our goal is to change and improve with a feel of an obvious and effective solution that enhances the user’s quality of life.

Love for the future – The combination between creativity and business thinking allows us to change today and create the future of tomorrow.