Bilder

Sofia Bergfeldt och Siri Bahlenberg – nominerade i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 19:13 CET Svensk Form Sofia Bergfeldt (+46) 705-647649 sofiabergfeldt@gmail.com Siri Bahlenberg (+46) 708-769460 siri.bahlenberg@gmail.com

Yasar Aydin – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 19:12 CET Svensk Form (+46) 736-920217 yaydin22@gmail.com www.yasar-aydin.com

Sofia Almqvist – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 19:10 CET Svensk Form (+46) 737-384945 sofia@kompanietdesign.se

Sara Lundkvist – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 19:09 CET Svensk Form (+46) 703-004604 info@saralundkvist.com www.saralundkvist.com

Sabina Kramle – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 19:00 CET Svensk Form (+46) 731-406446 info@sabinakramle.com www.sabinakramle.com

Nick Ross – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 18:59 CET Svensk Form (+46) 704-624090 nick@nckrss.com www.nckrss.com

Robert Janson – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 18:58 CET Svensk Form (+46) 707-485888 info@rj-a.se www.rj-a.se

Matilda Dominique – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 18:52 CET Svensk Form (+46) 735-698098 info@matildadominique.com www.matildadominique.com

Frida Erson och Martin Eckerberg – nominerade i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 18:51 CET Svensk Form Frida Erson (+46) 704-217390 frida@formellt.se www.formellt.se Martin Eckerberg (+46) 733-498656 martin@formellt.se www.formellt.se

Kyuhyung Cho – nominerad i Ung Svensk Form 2014/15

2015-01-28 18:48 CET Svensk Form Kyuhyung Cho (+46) 768-610430 kyuhyung.cho@hotmail.com www.kyuhyungcho.com