Bilder

Cover thermal tights (herr)

Cover thermal tights (herr)

2016-08-18 07:40 CEST

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, (nr 309) vann spurten i Cykelvasan 2016

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, (nr 309) vann spurten i Cykelvasan 2016

2016-08-13 13:17 CEST

1 Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, 02.40.04 2 Matthias Wengelin, Almby IK/Team Bergsl..., 02.40.04 3 Alexander Wetterhall, Team Tre Berg - BIANCH..., 02.40.04 Foto: Vasaloppet/Nisse Schmidt

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, vann Cykelvasan 2016

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, vann Cykelvasan 2016

2016-08-13 12:11 CEST

Herrar 1 Lucas Eriksson, (SWE) Serneke Allebike CK, 02.40.04 2 Matthias Wengelin, (SWE) Almby IK/Team Bergsl..., 02.40.04 3 Alexander Wetterhall, (SWE) Team Tre Berg - BIANCH..., 02.40.04

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, vann Cykelvasan 2016. Kranskulla: Hanna Eriksson

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, vann Cykelvasan 2016. Kranskulla: Hanna Eriksson

2016-08-13 12:10 CEST

1 Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, 02.40.04 2 Matthias Wengelin, Almby IK/Team Bergsl..., 02.40.04 3 Alexander Wetterhall, Team Tre Berg - BIANCH..., 02.40.04 Foto: Vasaloppet/Nisse Schmidt

 Jennie Stenerhag, Falu CK, vann Cykelvasan 2016. Kransmas: Johan Wellert

Jennie Stenerhag, Falu CK, vann Cykelvasan 2016. Kransmas: Johan Wellert

2016-08-13 12:07 CEST

1 Jennie Stenerhag, Falu CK, 03.07.49 2 Ida Jansson, Falu CK/Team Lapierr..., 03.08.04 3 Felicia Ferner, Borlänge CK, 03.08.48 Foto: Vasaloppet/Nisse Schmidt

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, (nr 309) vann Cykelvasan 2016

Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, (nr 309) vann Cykelvasan 2016

2016-08-13 11:58 CEST

Herrar: 1 Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, 02.40.04 2 Matthias Wengelin, Almby IK/Team Bergsl..., 02.40.04 3 Alexander Wetterhall, Team Tre Berg - BIANCH..., 02.40.04 Foto: Vasaloppet/Nisse Schmidt

Jennie Stenerhag, Falu CK, vann Cykelvasan 2016. Hennes tredje seger i Cykelvasan

Jennie Stenerhag, Falu CK, vann Cykelvasan 2016. Hennes tredje seger i Cykelvasan

2016-08-13 11:55 CEST

Damer: 1 Jennie Stenerhag, Falu CK, 03.07.49 2 Ida Jansson, Falu CK/Team Lapierr..., 03.08.04 3 Felicia Ferner, Borlänge CK, 03.08.48 Herrar: 1 Lucas Eriksson, Serneke Allebike CK, 02.40.04 2 Matthias Wengelin, Almby IK/Team Bergsl..., 02.40.04 3 Alexander Wetterhall, Team Tre Berg - BIANCH..., 02.40.04 Foto: Vasaloppet/Nisse Schmidt