Billede -
Ellen Fischer- Nature morte med citrusfrugter og artiskokker, ca. 1920-25. Signeret Ellen Fischer. Olie på lærred. 38 x 54 cm. – lille.jpeg
go to media item
- Licens:
- Brug i medier (kun for følgere)
Materialet kan downloades af følgere af nyhedsrummet, som f.eks journalister, bloggere, meningsdannere etc. Det kan bruges og deles i forskellige sociale medier-kanaler med det formål fremføre, fortælle, kommentere eller redegøre for jeres pressemeddelelser og andre publiceringer - forudsat at materialet er uredigeret og publiceret i sin helhed. Forfatteren eller skaberen af materialet skal krediteres i det omfang, som god skik kræver (det betyder f.eks. at fotografer skal krediteres).
- Filformat:
- .jpg
- Størrelse:
- 320 x 229, 35 KB