Gå til indhold

Kontakt

Lars Kristensen

Lars Kristensen

Formand, Søllerød Grundejerforening 40 51 69 02
Iben Koch

Iben Koch

Direktør 72681050

Carsten Jacobsen

Halinspektør Birkerød Idrætscenter 46 11 56 85

Mohamed Ouazzani

Vejchef, Rudersdal Kommune 72 68 23 20

Michelle Laviolette

Seniorprojektleder, Rådet for Sikker Trafik 24 96 11 44

Morten Meinert Jensen

Arkivar Historisk Arkiv for Rudersdal 46 11 57 96

Liv Kofoed-Jensen

Seniorprojektleder, Rådet for Sikker Trafik 25 72 71 10

Mads Bødtcher-Hansen

50 54 50 20

Maria Nielsen Westbrook

Bibliotekschef Biblioteker i Rudersdal Kommune 72685701

Claus Bo Frederiksen

Plan & Projektchef, Forsyning Helsingør 30 30 74 37

Bjørk Paamand Olsen

Fjernvarmechef i Norfors, direktør for Holte Fjernvarme Fjernvarme 20 85 61 80

Britta Christholm

Teamleder Miljø 20 53 46 13

Pia Holm Nielsen

Centerchef, Helsingør Kommune By, Land og Vand 49 28 25 00

Lone Rasmussen Otte

Teamleder, Fredensborg Kommune Klima, Administration og Udvikling 25 13 46 94

Maria Cathrine Nielsen

Afdelingschef, Rudersdal Kommune Natur, Park og Miljø 72 68 24 25

Anja Olsen

Museumschef Rudersdal Museer 46 11 56 57

Carsten Nystrup

Administrerende direktør, Novafos Forsyning 44 20 80 01

Birgit Hoé Knudsen

Kulturchef Kultur og fritid 46 11 56 10
Thomas Bille

Thomas Bille

Vicekommunaldirektør 46111020

Brian Lund Nielsen

Formand, Birkerød Handelsstandsforening 60 93 43 99

Helene Thorn

Områdechef Børn og Familie 46 11 44 01

Helene Thorn

Områdechef Børn og Familie 46 11 44 01
Erik Eugen Olsen

Erik Eugen Olsen

Kommunalbestyrelsesmedlem
Anne Christiansen

Anne Christiansen

Formand for Byplanudvalget 72 68 10 81

Gitte Næsbøl Magnus

Ungechef Unge 46 11 59 21

Rosa Nissen

Projektleder, Rådet for Sikker Trafik 61 65 04 43

Henrik Lilleholt Smidt

Musikskoleleder Musikskolen 46 11 59 52

Birgitte Kortegaard

Områdechef Byplan 46112550

Helle Lehrmann

Kulturkonsulent 46 11 56 18

Inge Fabricius

Områdeleder Områdeinstitution Hestkøb 46114622

Katrine Thygesen

Kunstkonsulenten kunst 72 68 56 09
Christoffer Buster Reinhardt

Christoffer Buster Reinhardt

Kommunalbestyrelsesmedlem 51 26 99 26
Anika Rée

Anika Rée

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 71
Thomas Lesley Rasmussen

Thomas Lesley Rasmussen

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 86
Jacob Netteberg

Jacob Netteberg

Kommunalbestyrelsesmedlem 22 31 32 07
Mona Madsen

Mona Madsen

Kommunalbestyrelsesmedlem 45 82 06 46 / 72 68 10 93
Jakob Kjærsgaard

Jakob Kjærsgaard

Kommunalbestyrelsesmedlem 28 15 02 29
Jacob Jensen

Jacob Jensen

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 98
Elisabeth Ildal

Elisabeth Ildal

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 76
Lars Engelberth Hansen

Lars Engelberth Hansen

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 89
Trine Dybkjær

Trine Dybkjær

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 88
Jens Darket

Jens Darket

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 97
Poul Bach

Poul Bach

Kommunalbestyrelsesmedlem 20 13 73 56

Maiken Gjerrow Andersen

Kommunalbestyrelsesmedlem 22 24 98 48
Per Carøe

Per Carøe

Kommunalbestyrelsesmedlem 72 68 10 92

Isabella Kjellman

Aktivitetskoordinator Aktiviteter på idrætsområdet. 72 68 56 88
Erik Mollerup

Erik Mollerup

Formand for Bycenterudvalget 72 68 10 85

Helle Nielsen

PR- & marketingansvarlig, MantziusLive 72 68 56 47

Svend Christensen

Museumsinspektør, Leder af Mothsgården 46 11 56 50

Birgitte Ravnsnæs

Kommunikation Rudersdal Museer 46115648

Daniel Buddig Høyer

Halinspektør Svømmehallerne i Rudersdal samt Rundforbi Idrætsanlæg 72 68 56 64

Maria Nielsen Westbrook

Bibliotekschef Rudersdal Bibliotekerne 46 11 57 01

Helle Normand

Børnekulturkonsulent Børnekultur 46 11 56 19

Martin Tinning

Skolechef 72684410

Kirsti Schou Tornøe

Dagtilbudschef Dagstilbudsområdet
Birgitte N. Lundgren

Birgitte N. Lundgren

Kommunaldirektør 72681060

Mette Schramm

Biografleder 20 62 03 17

Sven Erik Lauridsen

idræt og motionskonsulent 72 68 56 22 

Anne Birgitte Gurlev

Leder af Vedbækfundene 45 80 63 63
Jens Ive

Jens Ive

Borgmester 4010 8171

Johnni Mosevang Christensen

Funktionschef 46 11 56 16 / 72 68 56 61

Sille Munk Westrup Kobjevsky

Chef for Borgerservice og Digitalisering 46 11 14 10
Kristine Thrane

Kristine Thrane

Formand for Kultur- og Fritidsudvalget 72 68 10 74
Birgitte Schjerning Povlsen

Birgitte Schjerning Povlsen

Formand for Social- og Sundhedsudvalget 72 68 10 82
Randi Mondorf

Randi Mondorf

Formand for Erhvervsudvalget 60 76 88 25
Daniel E. Hansen

Daniel E. Hansen

Formand for Børne- og Skoleudvalget 29 66 74 55
Court Møller

Court Møller

Formand for Miljø- og Teknikudvalget 72 68 10 90
Jens Gregersen

Jens Gregersen

Pressekontakt Head of Communications 46 11 11 50