Gå videre til innhold
Tomas Collin, Kim Andre Brandtzæg, Jonas Bjarnasson og Ida Bryn.
Tomas Collin, Kim Andre Brandtzæg, Jonas Bjarnasson og Ida Bryn.

Nyhet -

Arendalsuka neste!

Tradisjonen tro reiser Norsk Osteopatforbund til Arendalsuka. Vi gleder oss til en uke med gode samtaler og interessante diskusjoner, i flotte omgivelser. Vi har avtaler med flere politikere, samarbeidende forbund og brukerorganisasjoner – og ser frem til konstruktive diskusjoner om morgendagens muskel- og skjeletthelse.

NOF har stand på Kanalplassen 24, hele uken. Her vil representanter for forbundet møte de som har spørsmål om hvem vi er og hva vi driver med, så ta gjerne turen innom for en prat - hvis du er i nærheten. Og for de som ikke har mulighet til å komme, følg oss gjerne på sosiale medier. 

Emner

Tags

Regions

Pressekontakt

Tomas Collin

Tomas Collin

Pressekontakt Styreleder Leder av organisasjonen 913 28 430
Matias Fjeld

Matias Fjeld

Pressekontakt Styremedlem Kommunikasjonsansvarlig 988 36 312

Vi arbeider for å sikre våre medlemmers faglige og politiske interesser.

Norsk Osteopatforbund arbeider for å sikre våre medlemmers faglige og politiske interesser. Vi jobber for å styrke osteopatiens posisjon i Norge og internasjonalt, gjennom høy faglig- og yrkesetisk standard. Vi skal utover dette fremme kvalitet i osteopatiutdanningen, samt utvikle faget slik at vi til enhver tid fremmer god folkehelse, og dermed bidra til å løse befolkningens muskel- og skjelettlidelser. Vårt hovedmål er autorisasjon.

Norsk Osteopatforbund
Orkdalsveien 67
7300 Orkanger
Norge