Gå direkt till innehåll
Samlet så vil vi nå kunne tilby våre kunder et verktøy som gir bedre innsikt, økt inntjening og tryggere beslutninger.
Samlet så vil vi nå kunne tilby våre kunder et verktøy som gir bedre innsikt, økt inntjening og tryggere beslutninger.

Pressmeddelande -

Hogia inngår et partnerskap med Level 9

Hogia Transport Systems AS (HTS) styrker sin satsning innen transport og avfallsbransjen og inngår et partnerskap med Level 9. HTS tilbyr ordre og planleggingssystem for transport og avfallsbransjen i dag. Level9 analyse og kontroll tilbyr et analyseverktøy spesielt utviklet for transport- og avfallsbransjen. Samlet så vil vi nå kunne tilby våre kunder et verktøy som gir bedre innsikt, økt inntjening og tryggere beslutninger.

−For HTS så handler dette om å verdi øke tjenestene og leveransene til våre kunder, sier daglig leder Thomas Karlsen. − Et verktøy som kan samle data fra flere systemer og vise frem dette på en enkel måte, både aggregert og spisset ned på enkelt området er spennende og etterspurt. Et dashbord som styringsverktøy der data og informasjon samles og struktureres på ett sted. Kildene vil være økonomi og driftsdata, med mulighet for mer.

−Level 9 leverer løsninger som gir bedre oversikt og kontroll i egne virksomhet, sier daglig leder Espen Haldorsen −Vi har laget en standardisert løsning for Hogia kunder som samler all styringsinformasjon og gjør det enklere for brukerne å ta riktige beslutninger. Vi ser frem mot et samarbeide med Hogia og skal sammen levere en mer komplett systemstøtte til gamle og nye kunder i transportbransjen.

HTS sine kunder vil kunne få tilbud om noe mer enn de får i ett system idag. Et verktøy for bedre virksomhetsstyring, oversikt og kontroll. Integrasjoner gjør at data hentes ut av de ulike systemene og vises i et web dashbord, sammenstilt og spisset.

Løsningene fra HTS og Level9 analyse og kontroll utfyller hverandre og gir kundene sammen en ny smartness.

Relaterade länkar

Ämnen

Kategorier


Hogia Transport Systems provides over 600 public and private sector partners, in 11 countries on 3 continents with 25 years of experience in providing business critical standard software products for multimodal passenger and cargo transport. Our software currently enables our partners to provide continuous service to tens of millions of individual end users and customer’s customers worldwide. For more information please visit www.hogia.com

Kontakter

Relaterat innehåll

  • Moveit består av en nettapplikasjon, som administreres av transportøren, og en mobilapplikasjon som brukes av sjåfører og maskinførere. Transportøren sender ordren til sjåføren som godtar den direkte i appen.

    Hogia lanserer et nytt produkt for bygg- og anleggsbransjen

    Moveit Bygg & Anlegg er et nytt produkt fra Hogia som vil redusere behovet for papirarbeid på byggeplassene og digitalisere håndteringen av arbeidsordrer mellom transportør, sjåfør og entreprenør. Registrering av varer gjøres i henhold til BEAst, byggebransjens elektroniske forretningsstandard, for å forenkle prosessen ytterligere og redusere risikoen for feil.