Skip to main content

Taggar

  • ansvarig digitalmedia, informationsenheten
  • robert.nystrom@pitea.se
  • 0911-69 62 19

  • Verksamhetsområdeschef Arbetsmarknad
  • Arbetsmarknadsfrågor, arbetsmarknadspolitiska åtgärder och insatser, subventionerade anställningar, praktik, ferie
  • Tomas.Nilsson@pitea.se
  • 070-592 47 37

  • avdelningschef, fastighets- och serviceförvaltningen
  • ymjlekKerscftin.AlbeanrtssyxoneppsBranaon@pitea.se
  • 0911-69 62 33, 070-612 62 33

  • samhällsutvecklare, samhällsplanering
  • marikerda.upobsiwnpdzuerg@piyctea.se
  • 0911-69 61 95

  • Vetenskaplig ledare och lektor i pedagogiskt arbete, Utbildningsförvaltningen
  • kristina.hansson@pitea.se
  • 0911-69 61 53

  • avdelningschef, fastighets- och serviceförvaltningen
  • maqbkajargluareta.lundlwgrener@phkzwitohea.sdke
  • 0911-69 61 53

  • varumärkesansvarig, informationsenheten
  • jorgen.hult@pitea.se
  • 070-602 60 23

  • varumärkesansvarig, informationsenheten
  • jorgen.hult@pitea.se
  • 0911-69 60 23

  • driftschef, Grans Naturbruksgymnasium
  • nuMixdmmoreozvi.Ancthwdezihnrskdsobpukrfn@dppitea.se
  • 0911- 69 78 03

  • Förvaltningschef, Utbildningsförvaltningen
  • Malin.Westling@pitea.se
  • 0911-69 60 00

  • Förskolechef, Infjärdens förskoleområde
  • Monicand.Thelignn@piktcebdtea.zbse
  • 0911-69 72 48

  • förskolelärare, Böle förskola
  • Karin.Ceder@pitea.se
  • 0911-69 69 25

  • Projektledare
  • Näringsliv
  • hgulbmf.fjyigjaliqlstromer@piteazknj.szelqlhune
  • 0911-69 69 84

  • Bibliotekarie, Öjebyns bibliotek
  • Jodwxtsenidpfizjwkrfn.obBehgrggrents@pprgfitlcdsoosrpsea.sxbe
  • 0911-69 68 20

  • verksamhetsutvecklare, stöd och omsorg, socialförvaltningen
  • caribakgtfcnsena.westbomtjxdna@pjvpmitlkxxhaea.se
  • 0911-69 60 43

  • Projektledare, fysisk planering
  • Samhällsbyggnad
  • Joakim.Lundberg@pitea.se
  • 0911-69 62 31

  • Barn- och utbildningsnämndens ordförande
  • Ruth.Rahkola@pitea.se
  • 0911-69 61 70

  • tf. förvaltningschef, Utbildningsförvaltningen
  • qkecelisabeth.fjtmalkhlsjforhhazhpskhmoltrogxaittxomlz@piteanujawe.se
  • 070-509 91 41

  • Förvaltningschef på Socialtjänsten
  • Socialtjänsten
  • dpqbhtLoqlkdhtvophttxpkda.xtFiqqlihmpspdsohjwgfbn@djqdpifztezaa.mhse
  • 070-273 43 63

  • Handläggare, Fysisk planering
  • Alf.Vonkavaara@pitea.se
  • 0911-69 69 78