Skip to main content

Taggar

  • driftledare, Teknik och gator, Samhällsbyggnad
  • Micael.Kemi@pitea.se
  • 0911-69 69 57

  • Processledare, Kommunledningsförvaltningen
  • Aneqetdcyotejljljj.Ckthraristostzklcfflrersson@pzgiteazd.sfmffnnoke
  • 0911-69 60 54

  • Bibliotekarie, Öjebyns bibliotek
  • Mona.Sjowlsmqicnjwbenkrgxh-Jbmohgmanssavwedzon@ptjnyubitea.se
  • 0911-69 68 20

  • markhandläggare
  • mark, tomter, tomtkö
  • ocThumerese.kzBergdahl@pitea.se
  • 0911-69 63 94

  • Tf Förvaltningschef Socialtjänst
  • Eva.BopprjzwtaeskosonOmapnbyeyjhn@pitea.se
Foto: Maria Fäldt

  • tf. näringslivschef
  • helene.rockner@pitea.se
  • 0911- 69 60 20

  • Projektledare SAM, Elevhälsan, Utbildningsförvaltningen
  • asa.mvsandberwrg@pitea.se
  • 0911-69 73 27

  • EU-samordnare
  • EU-samordning med kvalitetsansvar, Socialtjänsten
  • hgnglinda.stcargenurhsstwjhlwcfbjgnfaccgrom@hhgjpitea.se
  • 0911-69 62 82, 070-696 28 20

  • Mångfaldsstrateg
  • vera.renberg@pitea.se
  • 0911-69 69 71
Kontaktperson: Vera Renberg, telefon 0911-69 69 71 eller vera.renberg@pitea.se

  • bibliotekschef, Kultur, park och fritid
  • Johan.B.Soderberg@pitea.se
  • 0911-69 64 05, 0911-69 63 27

  • ansvarig digitalmedia, informationsenheten
  • robert.nystrom@pitea.se
  • 0911-69 62 19

  • Verksamhetsområdeschef Arbetsmarknad
  • Arbetsmarknadsfrågor, arbetsmarknadspolitiska åtgärder och insatser, subventionerade anställningar, praktik, ferie
  • Tomas.Nilsson@pitea.se
  • 070-592 47 37

  • avdelningschef, fastighets- och serviceförvaltningen
  • Kerstiqsn.AlekbenrrtakqyrwgwsskblronwfkrBrbxhydtann@xgebpigetexpa.ohgkmwdhse
  • 0911-69 62 33, 070-612 62 33

  • samhällsutvecklare, samhällsplanering
  • marihea.cbwvsqoberg@pitea.zuse
  • 0911-69 61 95

  • Vetenskaplig ledare och lektor i pedagogiskt arbete, Utbildningsförvaltningen
  • kristina.hansson@pitea.se
  • 0911-69 61 53

  • avdelningschef, fastighets- och serviceförvaltningen
  • margareta.lundgren@pitea.se
  • 0911-69 61 53

  • varumärkesansvarig, informationsenheten
  • jorgen.hult@pitea.se
  • 070-602 60 23

  • varumärkesansvarig, informationsenheten
  • jorgen.hult@pitea.se
  • 0911-69 60 23

  • driftschef, Grans Naturbruksgymnasium
  • Mimmi.Andersson@pitea.se
  • 0911- 69 78 03

  • Förvaltningschef, Utbildningsförvaltningen
  • Malin.Westling@pitea.se
  • 0911-69 60 00