Pressmeddelande -

Gucci ensi kertaa Campadre.com-sivustolla

LEHDISTÖTIEDOTE
Muutaman päivän ajan myydään Guccin kelloja 60 % alennuksella normaalihinnasta Campadre.com -ostossivustolla. Keskiviikkona 29. heinäkuuta 2009 klo 12.00 alkaa kampanja, jossa on tuotteita ylellisestä Guccin Timepiece-kokoelmasta.

Joka viikko alkaa uusia kampanjoita Campadre.com -ostossivustolla, joissa myydään kysyttyjä tuotemerkkejä. Nyt alkaa ensimmäistä kertaa kampanja, jossa on Guccin, erään maailman tunnetuimmista luksusmerkeistä, tuotteita. Kampanjan aikana on myynnissä yksinomaan sitä varten valittuja kelloja sekä naisille että miehille. Hinnat ovat 60 % normaalihinnoista. Kampanja-aika on 29.7.-5.8.

"Hieno kello kruunaa yksinkertaisemmankin asun", sanoo Campadren tj Krister Mossberg. Guccin kellot ovat tunnettuja paitsi elegantista ulkonäöstään ja trendikkyydestään myös korkeasta laadustaan.

Campadre jatkaa kesän aikana jäsenille suunnattuja kampanjatarjouksiaan myös monista muista huippumerkeistä. Piakkoin on tulossa kampanjoita, joissa myydään mm. Bulgarin ja Mont Blanc'in asusteita.

Kampanjoihin osallistuakseen täytyy liittyä jäseneksi, sillä Campadre on avoinna vain jäsenille. Jäsenyys on ilmaista, mutta jäsenmäärä on rajoitettu. Keskiviikkona alkavassa kampanjassa on tuotteita myös mm. Rogues Gallery'ltä ja Dunderdon'ilta.

Www.campadre.com

Lisätietoja ja lehdistön sisäänkirjautuminen, ota yhteyttä:
Krister Mossberg, tj Campadre
Puh.: +46 (0)768-28 28 99, e-mail: krister@campadre.com

Emilie Thorsén, lehdistövastaava Campadre
Puh.: +46 (0)709-515756, e-mail: emilie@campadre.com

Campadre perustettiin marraskuussa 2008 ja se on Skandinavian ensimmäinen ja suurin jäsenyyteen perustuva kampanjasivusto, jolla on yli 130 000 jäsentä. Kesäkuusta 2009 alkaen Campadre on tarjonnut huippumerkkien vaatteita, asusteita, kodinsisustustuotteita ym. jopa 70 % alennuksella normaalista myyntihinnasta Ruotsissa, Norjassa, Tanskassa ja Suomessa. Tuotteet myydään rajoitetun ajan kestävissä kampanjoissa ja vain jäsenille. Jäsenyys on ilmaista, mutta jäsenten lukumäärä on rajoitettu.

Kategorier

  • finland

Kontakter

Relaterat innehåll

  • Premiär för Gucci på Campadre.com

    Under ett fåtal dagar säljs klockor från Gucci för upp till 60 procent under ordinarie pris på shopping communityn Campadre.com. Onsdag den 29 juli 2009 klockan 12.00 öppnar en kampanj med delar av de lyxiga designerkollektionerna från Gucci Timepiece.

  • Svensk e-handelsajt tar nytt shoppingkoncept Finland

    Mitt i den ekonomiska krisen startade det svenska företaget Campadre ett nytt shoppingkoncept i Sverige. Trots finanskrisen har den nya medlemsbaserade e-handelssajten lyckats locka över 65000 medlemmar på fem månader. Nu lanseras Campadre.fi och Finland får därmed sin första medlemsbaserade kampanjsajt.