AKCE 2019 – Vzduchomembránová sanitární čerpadla
AKCE 2019 – Vzduchomembránová sanitární čerpadla

Press release -

AKCE 2019 – Vzduchomembránová sanitární čerpadla

Naše portfolio sanitárních produktů bylo vyvinuto tak, aby splňovalo nejvyšší standardy. Čerpadla jsou vyrobena z nerezové oceli AISI 316L a mají povrchovou úpravu 0,8 jako standard nebo 0,5 na vyžádání. Tím je zajištěno, že vnitřky pumpy jsou hladké, bez oblastí pro růst bakterií.

Pumpy sanitární série

Čerpadla Tapflo sanitární řady jsou speciálně navržena tak, aby splňovala požadavky potravinářského, nápojového, farmaceutického a kosmetického průmyslu. Mezi hlavní vlastnosti této řady čerpadel patří systém rozvodu vzduchu bez mazání, bezúdržbový systém kulových zpětných ventilů a úplná vizuální kontrola smáčených částí.

Made to be clean = stvořené k čistotě

Naše provedení umožňuje úplnou vizuální kontrolu smáčených částí. Neexistují žádné skryté oblasti, kde by mohly růst bakterie. Svorky rozváděcího potrubí lze jednoduše sejmout a šrouby skříně jednoduše vyšroubovat, což umožní úplnou demontáž a čištění. Čerpadlo je také určeno k čištění a sterilizaci na místě – metody C.I.P. a S.I.P. Po těchto činnostech lze s čerpadlem na podstavci snadno otočit a vypustit ho.

ATEX certifikace

Všechna sanitární čerpadla jsou k dispozici ve verzi ATEX do výbušného prostředí. Tato čerpadla jsou dodávána s uzemněním a jsou vyrobena z vodivých materiálů; vodivý center blok a membrány z PTFE (podklad membrány) anebo EPDM (vodivá).

Subjects

  • Industry, manufacturing

Kungälv, Švédsko, 24. Října 2019 | Tapflo Group je nezávislý švédský rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost byla založena ve městě Kungälv ve Švédsku v roce 1980 a od té doby se zabývá navrhováním a výrobou vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a průmyslových zařízení. Tapflo Group je zastoupena celosvětovou sítí poboček v 75 zemích, které prodávají naše produkty a nabízejí naše služby.

Press contacts

Mikolaj Laguna

Press contact Global Marketing Manager +48 661 601 146