Skip to content
System operacyjny LightHouse Bermuda firmy Raymarine: Niezbędny dla żeglarzy

Press release -

System operacyjny LightHouse Bermuda firmy Raymarine: Niezbędny dla żeglarzy

Nowa aktualizacja systemu operacyjnego LightHouse Bermuda 3.10 zawiera nowe ekscytujące funkcje regatowe na wielofunkcyjnych wyświetlaczach Raymarine Axiom

Rejs na Bermudy to ekscytujący sposób na poznanie tętniących życiem błękitnych wód wyspy i spektakularnego krajobrazu. A najlepszym sposobem dla żeglarzy, aby dotrzeć na Bermudy – lub w inne miejsce – jest najnowsza, bezpłatna aktualizacja systemu operacyjnego LightHouse™ 3 firmy Raymarine dla wielofunkcyjnych wyświetlaczy Axiom®, Axiom Pro i Axiom XL.

LightHouse Bermuda v3.10 zawiera nowe i ulepszone funkcje dla jachtów rekreacyjnych i regatowych wyposażonych w jeden lub więcej wyświetlaczy wielofunkcyjnych Axiom. Tak jak w przypadku każdej aktualizacji systemu operacyjnego Raymarine LightHouse, bieżąca aktualizacja jest bezpłatna i można ją łatwo pobrać na stronie http://www.raymarine.eu/multifunction-displays/lighthouse3/.

60 nowych polarów jachtów
System LightHouse Bermuda ma 60 nowych zestawów danych wydajności „polarów” dla popularnych jachtów żaglowych rekreacyjnych oraz regatowych, a biblioteka pokładowa LightHouse 3 zawiera dane „polarów” dla ponad 260 modeli. Kapitanowie i załoga mogą korzystać z layline'ów zoptymalizowanych konkretnie dla ich jednostki. Wystarczy, że wybiorą jej markę i model.

Pulpit nawigacyjny danych wyścigu
Nowy wyświetlacz pulpitu nawigacyjnego danych wyścigu systemu Lighthouse Bermuda zapewnia pełnoekranowy widok najważniejszych informacji o linii startu. Informacje o czasie wyścigu, czasie rzeczywistym, wietrze i laylinie wyświetlają się w dużym formacie, pogrubionym i łatwym do zrozumienia.

Pasek boczny wyścigu
System LightHouse Bermuda zawiera wygodny pasek boczny wyścigu, który może być wyświetlany wzdłuż lewej krawędzi wyświetlacza Axiom. Wystarczy przesunąć palcem od krawędzi, aby go otworzyć i przesunąć palcem z powrotem, aby go zamknąć. Pasek boczny zapewnia natychmiastowy dostęp do cennych informacji o wyścigu w czasie rzeczywistym, takich jak licznik czasu, odległość do linii startu, odchylenie i czas między początkiem a linią.

Linia startowa SmartStart™
Zawodnicy mogą korzystać z tej funkcji, aby przed rozpoczęciem wyścigu łatwo zaznaczyć lewy i prawy koniec linii startu. Wystarczy podpłynąć do każdej pozycji i dotknąć wyświetlacza mapy, aby łatwo je wprowadzić. Końce linii startu można zamieniać jednym dotknięciem.

Licznik czasu wyścigu
Nowa funkcja licznika czasu wyścigu jest dostępna z paska bocznego wyścigu lub pulpitu nawigacyjnego danych wyścigu systemu Bermuda. Wystarczy dotknąć licznika czasu, aby rozpocząć odliczanie, zmienić czas trwania lub zsynchronizować z oficjalnym pomiarem czasu wyścigu.

Aplikacje PredictWind i Offshore
Bermuda zapewnia wsparcie na pokładzie Axiom dla popularnych aplikacji skuteczności żeglowania PredictWind i Offshore. Odbieraj szczegółowe prognozy wiatru i pogody na łódź przez Wi-Fi, satelitę lub SSB. Uzyskaj szczegółowe plany wypłynięcia i pogodowe dla drogi bezpośrednio w aplikacji. Wymagana jest subskrypcja PredictWind lub Offshore.

####

Kontakt dla mediów:

Karen Bartlett

Saltwater Stone

+44 (0) 1202 669 244

k.bartlett@saltwater-stone.com

Related links

Subjects

Tags

Related content