Poul Anker Bech: "En drift mod havet", 2007. Hammerslag: 300.000 kr.

Billede   •   Mar 03, 2020 20:09 CET

Signeret og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 98 x 148 cm.
Størrelse 125 KB
Billedmål 800 x 527 pixels