Poul Anker Bech: "Familie i morgendis", 2003. Hammerslag: 105.000 kr.

Billede   •   Mar 03, 2020 20:09 CET

Signeret med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 81 x 72 cm.
Størrelse 7,35 MB
Billedmål 4927 x 5586 pixels