Poul Anker Bech: "Golfdrømme i vinternat", 1994. Hammerslag: 300.000 kr.

Billede   •   Mar 03, 2020 20:09 CET

Signeret og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 98 x 132 cm.
Størrelse 8,61 MB
Billedmål 5838 x 4319 pixels