Interiør fra Strandgade 30

Billede   •   Okt 03, 2019 11:08 CEST

Vilhelm Hammershøi: Interiør fra Strandgade 30. Sign. V. H. 1900. Olie på lærred. 52 x 45. Vurdering: 20-30 mio. kr.
Fotograf / Kilde Bruun Rasmussen
Størrelse 382 KB
Billedmål 1250 x 1800 pixels