Kurt Trampedach

Billede   •   Maj 24, 2016 13:48 CEST

Kurt Trampedach: Uden titel (Love). Sign. Trampedach 1999. Olie på kraftigt papir monteret på lærred. 153 x 102. Uden ramme. Vurdering: 200.000-250.000 kr.
Størrelse 5,38 MB
Format .tiff
Billedmål 804 x 1200 pixels