Albert Bertelsen: "Skrædderen". Signeret Albert 73. Olie på lærred. 81 x 100 cm. Vurdering: 50.000 kr.

Billede   •   Mar 25, 2019 14:20 CET

Størrelse 10,7 MB
Billedmål 4297 x 3483 pixels