Asger Jorn: “Imbécilité sousdéveloppée”, 1961. Signeret Jorn. Olie på lærred. 80×59 cm. Hammerslag: 1.000.000 kr.

Billede   •   Mar 05, 2019 20:32 CET

Størrelse 602 KB
Billedmål 907 x 1200 pixels