Asger Jorn: "Quand la lumière se fait" (1969)

Billede   •   Nov 14, 2016 08:51 CET

Asger Jorn: "Quand la lumière se fait". Sign. Jorn 69. Olie på lærred. 81 x 100 cm Vurdering: 2-2,5 mio. kr.
Størrelse 38,9 MB
Billedmål 6663 x 5391 pixels