Cathrine Raben Davidsen: "Returning of the Favor", 2005. Signeret. Olie på lærred. 200 x 240 cm. Uindrammet. Vurdering: 100.000-125.000 kr.

Billede   •   Mar 04, 2019 09:35 CET

Fotograf / Kilde Bruun Rasmussen
Størrelse 52,7 MB
Format .tiff
Billedmål 6159 x 5092 pixels