Fritz Petzholdt: "Parti fra Villa d'Este ved Tivoli" (1834)

Billede   •   Feb 28, 2017 18:43 CET

Fritz Petzholdt: "Parti fra Villa d'Este ved Tivoli". 1834. Usigneret. Olie på papir monteret på malepap. 51 x 36. Hammerslag: 480.000 kr.
Størrelse 13 MB
Billedmål 4842 x 6900 pixels