L. A. Ring: "Vinterlandskab" (1915)

Billede   •   Feb 28, 2017 18:43 CET

L. A. Ring: "Vinterlandskab". Sign. L. A. Ring 1915. Olie på lærred. 24 x 40. Hammerslag: 220.000 kr.
Størrelse 8,25 MB
Billedmål 5969 x 3475 pixels