Marie Krøyer: Stående mandlig model med udbredte arme

Billede   •   Nov 17, 2016 08:40 CET

Marie Krøyer: Stående mandlig model med udbredte arme. 1889. Usigneret. Olie på lærred. 61 x 49.
Størrelse 28 MB
Billedmål 4870 x 5994 pixels