Paul Fischer

Billede   •   Maj 31, 2016 18:39 CEST

Paul Fischer: En vinterdag med livlig trafik på Amagertorv. Sign. Paul Fischer. Olie på lærred. 89 x 132. Vurdering: 600.000-800.000 kr. Hammerslag: 1,1 mio. kr.
Størrelse 5,33 MB
Format .tiff
Billedmål 1200 x 797 pixels