Peder Mønsted: En forårsdag

Billede   •   Sep 20, 2016 19:42 CEST

Peder Mønsted: En forårsdag i skoven ved Sæby Å. Sign. P. Mønsted 1897. Olie på lærred. 105 x 179. Hammerslag: 1,2 mio. kr.
Størrelse 50,4 MB
Billedmål 7341 x 4154 pixels