Per Kramer: "Stormøksen"

Billede   •   Jan 23, 2017 09:05 CET

Per Kramer: "Stormøksen". Sign. på bagsiden Per Kramer, 1974. Olie på lærred. 65 x 54. Vurdering: 3.000 kr.
Størrelse 12,2 MB
Format .tiff
Billedmål 2883 x 3498 pixels