Russisk empire 'bergère à oreilles'

Billede   •   Feb 08, 2017 09:05 CET

Russisk empire 'bergère à oreilles' af flammet birketræ med monteringer af forgyldt bronze. Stemplet 'R.Z.H'. 19. årh.s første halvdel. H. 100. B. 72. D. 74 cm. Vurdering: 150.000-200.000 kr.
Størrelse 1,93 MB
Billedmål 3000 x 3213 pixels