Vladimir Egorovich Makovsky: "Shurka".

Billede   •   Nov 23, 2016 09:01 CET

Vladimir Egorovich Makovsky: "Shurka". En russisk dreng. Sign. V. Makovsky Shurka 1. juli 1908 (med kyrilliske bogstaver). Olie på lærred. 66 x 55. Vurdering: 300.000-350.000 kr.
Størrelse 39,2 MB
Billedmål 5372 x 5984 pixels